Zakończone szkolenie dotyczące pozyskiwania środków z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

Wrzesień 16, 2013 | admin | Bez kategorii

W Łodzi odbyło się szkolenie z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży

W dniu 14 września, w Miejskim Punkcie Kultury „Prexer” UŁ odbyło się całodniowe szkolenie prowadzone przez trenera Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży p. Jacka Gazdę z Krakowa. Organizatorem spotkania (współfinansowanego ze środków PNWM) była Fundacja Idealny Czynnik.

W warsztatach, których tematem była „Wymiana polsko-niemiecka, praktyki – jak pozyskać środki na dofinansowanie” wzięło udział 20 uczestników: przedstawicieli grup studenckich, organizacji pozarządowych, szkół publicznych – z województwa łódzkiego.
Osoby biorące udział w szkoleniu zapoznane zostały z historią i specyfiką organizacji jaką jest PNWM, zaprezentowane im zostały przykładowe projekty realizowane w przeszłości, a także mieli możliwość praktycznego wypełniania wniosku (pod okiem trenera) z wymyślonego wcześniej, w grupach, projektu.
Uczestnicy byli bardzo aktywnie zaangażowani w pracę, zadawali dużo pytań przez co szkolenie lekko się przedłużyło, ale nikt z biorących w nim udział chyba nie żałuje.
Dziękujemy wszystkim za obecność na warsztatach i zachęcamy do śledzenia kolejnych propozycji szkoleń organizowanych przez Fundację Idealny Czynnik.
CAM00781-1024x768
WP_0012061-1024x768